Chcesz zarezerwować samochód?

Wypełnij formularz rezerwacji bądź zadzwoń pod numer telefonu:

+48 883-154-531

Dane rejestracyjne firmy

RENT ME CAR
Rogalskiego 10
03-982 Warszawa
Telefon: +48 883-154-531

Witamy Państwa na oficjalnej stronie Rent Me Car najtańszej wypożyczalni samochodów. Nasza firma działa prężnie od 2018 roku, a do zaproponowania mamy wynajem krótkoterminowy samochodów na terenie Trójmiasta oraz wynajem długoterminowy aut na skalę całej Polski. W swojej flocie mamy pojazdy takich marek jak: Ford, Skoda, Renault, Volkswagen, ale jest ona ciągle rozbudowywana o nowe pojazdy. Obsłużyliśmy już setki zadowolonych klientów.

Flagowym produktem naszej wypożyczalni samochodów są pojazdy z instalacją LPG, co znacznie wyróżnia nas na tle konkurencji. Dzięki zastosowaniu sekwencyjnych instalacji LPG IV generacji w samochodach benzynowych - koszt przejechania 100 km takim pojazdem potrafi zamknąć się w kwocie 12 zł. To właśnie sprawia, że całkowity koszt najmu, w którego skład wchodzi nie tylko cena za dobę wynajmu pojazdu, lecz przecież jeszcze jego utrzymanie, zamyka się bardzo niskich stawkach. Wynajmujemy samochody zarówno na krótki, jak i długi termin. Realizujemy najmy bez kaucji i podstawiamy samochód na wskazany przez klienta adres.

Wypożyczamy pojazd zastępczy z OC sprawcy. Stawiamy zadowolenie klienta na pierwszym miejscu, a dla stałych bywalców naszej wypożyczalni oferujemy wysokie rabaty i promocje. Odpowiedź na wszelkie nurtujące pytania znajdą Państwo w zakładce FAQ. Jeśli jednak odpowiedzi nie znajdą Państwo na stronie służymy pomocą mailowo oraz telefonicznie. Zachęcamy do skorzystania z zakładki Rezerwacje, bądź do kontaktu telefonicznego z naszym Działem Obsługi Klienta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu.