Wynajem długoterminowy samochodów

Potrzebujesz samochodu długoterminowo?
Mamy na to rozwiązanie bez konieczności kupowania pojazdu. Wynajem długoterminowy RENT ME CAR GDAŃSK będzie idealną opcją dla Ciebie. Jest to tania i korzystna możliwość najmu pojazdu dzięki, której możesz zoptymalizować swoje wydatki na samochody służbowe jako przedsiębiorca, a także tanio wynająć samochód na potrzeby własne. Masz także możliwość wykupienia pojazdu po zakończeniu trwania umowy. RENT ME CAR GRAŃSK zapewnia dostęp do autoryzowanych punktów serwisowych na terenie całej Polski, elastyczną umowę oraz brak kaucji- nie jest wymagana wpłata własna przy wypożyczaniu pojazdu.

Dlaczego najem długoterminowy?
W ramach długoterminowego najmu w najtańszej wypożyczalni samochodów RENT ME CAR GDAŃSK oferujemy dostarczenie czystego i w pełni zatankowanego samochodu pod wskazany adres.Zobacz jakie to proste! Dajemy możliwość serwisowania pojazdu w zakresie wymiany oleju, filtrów, klocków hamulcowych itd, a także sezonową wymianę opon. Samochód jest w pełni ubezpieczony, posiada specjalistyczne badania techniczne pojazdu. Gwarantujemy całodobową pomoc w sytuacjach awaryjnych- w przypadku kolizji czy wypadku drogowego oraz auto zastępcze w przypadku gdy wynajmowany pojazd ulegnie awarii. Klient ma także możliwość wymiany pojazdu na nowy po 6 miesiącach najmu.

Wynajem długoterminowy samochodów

Jak to działa?
Wynajem pojazdów w Gdańsku dla firm odbywa się na prostych zasadach. Ceny za wynajem są uzależnione od rodzaju, a także długości okresu najmu. Udostępniamy samochody odpowiadające Twoim potrzebom. Miesięczny koszt najmu wyliczany jest w oparciu o informacje podawane przez klienta jakimi są między innymi: okres najmu, interesujący model samochodu, limit kilometrów, liczba kierowców uprawnionych do kierowania pojazdem, wiek kierowców oraz przeznaczenie wykorzystywania pojazdu. Dajemy możliwość rezerwacji kilku samochodów, a w tym przypadku istnieje także możliwość negocjacji ceny. Wypożyczalnia samochodów RENT ME CAR GDAŃSK oferuje pełne ubezpieczenie pojazdó OC, AC, NW, Assistance jednakże biorąc pod uwagę fakt iż najemca nie wpłaca kaucji przy najmie wówczas w przypadku uszkodzenia pojazdu obciążony zostaje Opłatą Administracyjną w przypadku uszkodzeń spowodowanych z jego winy. Wypożyczalnia pojazdów RENT ME CAR GDAŃSK daje także możliwość zniesienia udziału własnego w szkodzie poprzez wykupienie jednego z dostępnych ubezpieczeń jakie oferujemy.

Od czego zacząć?
Wynajem zaczyna się w momencie kiedy klient pragnie wypożyczyć pojazd na okres powyżej 12 miesięcy. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać najkorzystniejsze warunki najmu. Nasz dział Obsługi Klienta pomoże dobrać optymalną ofertę dla Ciebie i Twoich potrzeb.

Korzyści płynące z najmu długoterminowego w RENT ME CAR GDAŃSK
Usługa ta jest bardzo podobna do leasingu jednak ma wiele korzystniejszych stron. Dużym atutem tego typu najmu jest fakt iż koszty eksploatacji pojazdu są po stronie wypożyczalni. Nasza doświadczona karda pomoże Ci dobrać odpowiedni model dopasowany do Twoich potrzeb. Najtańsza wypożyczalnia jaką jest RENT ME CAR GDAŃSK posiada bogatą flotę samochodów dzięki czemu dajemy klientom szeroki wybór. Jesteśmy świadomi, że w obecnych czasach wszyscy chcieliby tanio, szybko oraz wygodnie podróżować. Nasza firma łączy wszystkie te czynniki. Często pojawijącym się problemem jest serwisowanie samochodu, przechowywanie opon, żużycie auta przez intensywną eksploatację. Wszystkie te problemy rozwiązuje najem długoterminowy w RENT ME CAR GDAŃSK, gdzie posiadamy najtańszą ofertę najmu. Podpisujesz korzystną dla siebie umowę specjalnie dobraną przez naszych konsultantów pod Twoje potrzeby i możesz cieszyć się beztroską eksploatacją jednego z wielu dostępnych modeli samolchodów z naszej szerokiej oferty. W ramach umowy nie musisz przejmować się szukaniem odpowiednikego serwisu gdyż samochód można oddać do najbliższego Ci miejsca serwisowania pojazdów. W przypadkach awaryjnych ekspresowo dostarczamy Ci samochód zastępczy tak abyś nie musiał zwalniać tempa. Załątwiamy wszelkie formalności wraz z całą procedur zwązaną ze szkodą komunikacyjną. Klienci korzystający z wynajmu długoterminowego samochodów nie ponoszą takiego ryzyka jak w przypadku zakupy własnego mienia.

Wypożyczanie długoterminowe staję się coraz bardziej popularne dlatego warto poszukać firmy, która ma konkurencyjne ceny. Tym na rynku może śmiało pochwalić się RENT ME CAR GDAŃSK gdyż jest to najtańszy wynajem pojazdów długoterminowo. Nie marnuj więcej czasu i odwiedź najbliższy punkt naszej firmy aby dowiedzieć się więcej i podpisać z nami umowę najmu długoterminowego.